Elensan Enerji

Hakkımızda

Vizyonumuz

Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimiz ile müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak. Geleceği ve beraberinde getirdiği değişimi her zaman kucaklayan ELENSAN, kalite ve tasarımda yenilikçi ve sürekli kendini yenileyen bir anlayışın savunucusudur.”

Yeni Teknoloji Ahşap

Kompozit Ahşap Deck olarak 2010 yılından itibaren faaliyet gösterdiğimiz kompozit ahşap deck sektöründe, ürünlerimizi Türkiye ve avrupa genelinde ahşap kompozit dağıtıcısı olmanın gururuyla ve NewTechWood markası altında pazarlamaktayız. Leke tutmayan ve renk açmayan Plastik Ahşap Deck ürünlerimizi ELENSAN’nın İstanbul Tuzla, Samandıra,Ataşehir- Kocaeli Gebze,Antalya Merkez’de Depolarımız bulunmakta ve dağıtımı yapılmaktadır.

Kalite ve Çevre Politikası

Uzun yıllar ekstrüzyon metoduyla üretim yapmış profesyonel kadro,ekipmanlar ve işinde uzman mühendisler, bu yolda, en gelişmiş teknolojileri ve doğa dostu hammaddeleri kullanarak kalitesini sürekli yükseklerde tutuyor.%60 ahşap unu ve %40 polimer polietilen malzemeden oluşan Ahşap Plastik Deck ürünlerimizde, tamamen organik ahşabı öğüterek un halinde kullanıyoruz.

Üretim sürecinde, suyu kapalı sistem olarak kullanılmaktadır, böylece herhangi bir çevresel atık ortaya çıkarmıyoruz.
Herhangi bir doğal kaynak tüketimine sebep olmadan üretilen Wpc Plastik Deck profilleri %100 geri dönüştürülebilir malzemelerdir.